2004 http://prescholl.talif.sch.ir - All Rights Reserved
 
 
 
 

  اخبار  

استاندار اصفهان بر یکسان ‌سازی محتوای آموزشی و آموزش مربیان دوره ی پیش دبستانی تأکید کرد.
93/05/06
رسول زرگر‌پور استاندار اصفهان در نود و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان، هماهنگی بین بهزیستی و آموزش و پرورش استان در راستای یکسان‌سازی محتوای آموزشی در دوره پیش‌دبستانی را ضروری دانست.
زرگرپور: یکسان‌ سازی محتوای آموزشی، یکپارچه‌سازی سطح آموزش و صلاحیت‌ آموزشی مربیان و نظارت بر آموزش در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها از اهمیت ویژه برخوردار است.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش ابتدایی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رسول زرگر‌پور استاندار اصفهان در نود و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان، برنامه ریزی در خصوص ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان، یکسان‌سازی محتوای آموزشی و سطح آموزش مربیان و پژوهش در خصوص موارد مورد نیاز آموزش و پرورش را ضروری دانست.
وی ایجاد یک هماهنگی بین بهزیستی و آموزش و پرورش استان در راستای یکسان‌سازی محتوای آموزشی در دوره پیش‌دبستانی را ضروری دانست.
رسول زرگرپور اظهار داشت: لازم است محتوای آموزشی مجوز‌هایی که سازمان بهزیستی برای راه‌اندازی و فعالیت مراکز پیش‌دبستانی صادر می‌ نماید، با محتوای آموزشی آموزش و پرورش یکسان باشد.
وی ضمن تأکید بر اهمیت آموزش و صلاحیت آموزشی مربیان،‌ تصریح کرد: گرفتن مجوز از نهاد خاصی به معنای زیرمجموعه آن نهاد بودن نیست.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: محتوای درسی و صلاحیت آموزشی مربیان بهزیستی باید مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گیرد.
وی خواستار حمایت کلیه افراد و دستگاه های مسئول در خصوص اجرایی شدن این طرح شد.
منبع: روابط عمومی معاونت ابتدایی وزارت آموزش وپرورش

بازگشت